Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Signum

opel signum

Opel Signum to pojazd osobowy zaliczany do grona aut klasy średniej. Pojazd ten dysponował więc przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 4-5 osób. Zapewnione im były warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że prezentowany pojazd był przeznaczony do użytkowania jako auto o charakterze rodzinnym. Dzięki zastosowanemu wyposażeniu zapewnione były bardzo dobre warunki jazdy nawet na dalekich dystansach.


Prezentowane auto Opel Signum było produkowane w latach 2003-2008. Cechą charakterystyczną tego modelu była wysoka jakość wykonania oraz duża trwałość, dzięki której pojazd był odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz inne problemy. Samochód posiadał regulowane fotele oraz wiele innych elementów wyposażenia. Zadaniem takich sprzętów było zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dzięki takim atutom auto było przeznaczone głównie dla rodzin, którym zależało na jak najlepszych warunkach jazdy. W 2005 roku przeprowadzono modernizację zmieniającą wygląd zewnętrzny oraz zwiększającą bogactwo wyposażenia.


Opel Signum to samochód, który były wyposażony w napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przez automatyczne lub manualne skrzynie biegów posiadające 5 lub 6 przełożeń w zależności od wybranej wersji. Benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.8-3.2 litra generowały moc na poziomie 122-250 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie było z kolei dostępne w wersjach 1.9-3.0 litra i oferowały moc 100-184 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel signum?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Signum jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Signum. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt