Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 900 do 19000

Jaka jest historia marki opel vectra?

Pojazd osobowy marki Opel Vectra to samochód zaliczany do grona aut klasy średniej. Model ten był więc autem, które zapewniało odpowiednio dużą ilość miejsca do przewożenia 5 osób. W związku z taką cechą, prezentowany samochód był wykorzystywany przede wszystkim jako pojazd rodzinny na dłuższe trasy. Poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki i dzięki niemu ludzie mogli cieszyć się bardzo dobrymi warunkami jazdy nawet w sytuacjach, w których w samochodzie przebywało 5 osób.


Opisywany samochód Opel Vectra był produkowany przez koncern General Motors pod marką Opel w latach 1988-2008. W okresie produkcji powstały trzy generacje prezentowanego samochodu. Modernizacje obejmowały zmiany wyglądu zewnętrznego, wyposażenie wnętrza oraz stosowane technologie. Dzięki nim pojazd stawał się coraz bardziej dynamiczny oraz był dopasowywany do rosnących wymagań użytkowników oraz do zwiększających się standardów obowiązujących na rynku motoryzacyjnym.


W latach 2002-2008 produkowano ostatnią, trzecią generację samochodu Opel Vectra. W modelu tym zastosowano bogate wyposażenie charakteryzujące się wysoką jakością. Sprzęt ten odpowiadał za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jednocześnie nie był on tak bogaty jak w autach premium i luksusowych i dzięki temu model ten nie był bardzo drogi. W pojeździe tym zastosowano napęd na przednie koła, na którą moc przenoszona była przez 5 i 6-biegowe skrzynie automatyczne, a także manualne. Silniki 1.6-3.0 litra generowały moc na poziomie 100-280 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel vectra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Vectra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Vectra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Vectra
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt