Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 29800 do 54900

Jaka jest historia marki opel vivaro?

Samochód osobowy marki Opel Vivaro to auto zaliczane do grona pojazdów dostawczych oraz osobowych. W zależności od wersji auto tego typu jest przystosowane do przewożenia 3 lub 9 osób. Wersja dostawcza zapewnia miejsce dla 3 osób, ale jednocześnie umożliwia przewożenie bardzo dużych i ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. Oczywiście dostępna jest również wersja osobowa, która co prawda nie posiada obszernej przestrzeni bagażowej, ale w zamian za to umożliwia przewożenie 9 ludzi i może służyć jako auto pasażerskie. W związku z powyższymi cechami, prezentowane samochody są wykorzystywane w sposób komercyjny przez firmy transportowe, pasażerskie i nie tylko.


Pierwszą generację modelu Opel Vivaro produkowano w latach 2001-2014 jako 4 oraz 5-drzwiowy van. Samochód ten charakteryzował się solidną budową, która umożliwiała utrzymanie masy przewożonych ładunków oraz pasażerów. W modelu tym zastosowano 5 lub 6-biegową skrzynię manualną, ale dostępne były również skrzynie półautomatyczne posiadające 6 przełożeń. Silniki 1.9-2.5 litra generowały moc na poziomie 82-145 koni mechanicznych.


Od 2014 roku produkowana jest druga generacja Opla Vivaro. Pojazd ten charakteryzuje się odmienionym wyglądem zewnętrznym w porównaniu z generacją pierwszą. W modelu tym za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna. Prezentowane auto dostępne jest wyłącznie z dieslowskimi jednostkami napędowymi o pojemności 1.6 i 2.3 litra, które zapewniają moc na poziomie 130-160 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel vivaro?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Vivaro jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Vivaro. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Vivaro
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt