Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Ibiza

seat ibiza

Seat Ibiza to samochód osobowy zaliczany do segmentu B. Jest to więc klasa pośrednia pomiędzy autami miejskimi, a kompaktowymi. Oznacza to, że prezentowane auto posiada mały rozmiar, pomimo którego istnieje możliwość przewożenia maksymalnie 5 osób. Na krótszą metę auto takie nadaje się do użytkowania jako pojazd rodzinny na dalsze trasy, jednak to jazda miejska jest głównym przeznaczeniem tego samochodu. Zaprojektowano go z myślą o ludziach, którym zależy na posiadaniu własnego, małego i niedrogiego w eksploatacji zapewniającego dojazd głównie do miasta oraz na krótkich trasach.


Opisywany model Seat Ibiza jest produkowany od 1984 roku i jak do tej pory powstały jego cztery generacje. Odróżniają się one od siebie pod względem wyglądu, wyposażenia, technologii i innych zastosowanych rozwiązań. Dzięki temu przez tak długi czas samochód ten mógł spełniać oczekiwania użytkowników oraz być zgodnym ze zmieniającymi się normami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym. Mały rozmiar, zwrotność oraz dynamika pomimo zastosowania oszczędnych silników to najważniejsze atuty prezentowanego samochodu osobowego.


Od 2008 roku jest produkowana najnowsza, czwarta generacja prezentowanego modelu Seat Ibiza. Samochód ten jest dostępny jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback albo 5-drzwiowe kombi. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadają 5 lub 6-biegowe skrzynie manualne, ale dostępne są też wersje z przekładniami automatycznymi posiadającymi 7 przełożeń. Silniki 1.2-2.0 (benzyna albo diesel w zależności od wybranej pojemności) oferują moc na poziomie 60-180 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat ibiza?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Ibiza jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Ibiza. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt