Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW 1M

bmw 1m

BMW 1M to wersja samochodu o charakterze kompaktowym. Jest to pojazd, który przeznaczony jest głównie do jazdy po mieście. Spisuje się on świetnie jako środek transportu do pracy, na zakupy, do szkoły, itp. Warto jednak dodać, że posiada on sporo miejsca pomimo swoich kompaktowych rozmiarów i może spełniać zadania auta rodzinnego na dłuższych dystansach. Warto dodać, że model 1M jest wersją charakteryzującą się wysokimi osiągami, więc jest on również przeznaczony dla osób, którym zależy na wysokiej prędkości maksymalnej, przyspieszeniu i obrotach.


Opisywany model BMW 1M jest dostępny na rynku motoryzacyjnym jako ulepszona wersja BMW E82 Coupe. W porównaniu z tym modelem, pojazd jest szerszy oraz wygląda na bardziej masywny. Pomimo swoich większych rozmiarów, pojazd ten jest lżejszy od standardowej wersji Coupe. Opisywany samochód był produkowany w latach 2011-2012 i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Planowano produkcję 2700 egzemplarzy, jednak ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie na ten pojazd, zwiększono jego produkcję. Łącznie na całym świecie sprzedano 6309 egzemplarzy.


BMW 1M to samochód, który został wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów. Silnik zastosowany w tym pojeździe generuje moc na poziomie 340 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy tego modelu to 450 Nm, a czas przyspieszania do 100 km/h to zaledwie 4,3 sekundy. Tak dynamiczny silnik i wysokie osiągi przekładają się na prędkość maksymalną, która w przypadku tego samochodu stoi na poziomie 249 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw 1m?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW 1M jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW 1M. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt