Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

BMW 1M

 • BMW 1M

  BMW 1M automat , 320 KM , PIERWSZY WŁAŚCICIEL

  106900
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  94800 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  320 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

BMW 1M to wersja samochodu o charakterze kompaktowym. Jest to pojazd, który przeznaczony jest głównie do jazdy po mieście. Spisuje się on świetnie jako środek transportu do pracy, na zakupy, do szkoły, itp. Warto jednak dodać, że posiada on sporo miejsca pomimo swoich kompaktowych rozmiarów i może spełniać zadania auta rodzinnego na dłuższych dystansach. Warto dodać, że model 1M jest wersją charakteryzującą się wysokimi osiągami, więc jest on również przeznaczony dla osób, którym zależy na wysokiej prędkości maksymalnej, przyspieszeniu i obrotach.


Opisywany model BMW 1M jest dostępny na rynku motoryzacyjnym jako ulepszona wersja BMW E82 Coupe. W porównaniu z tym modelem, pojazd jest szerszy oraz wygląda na bardziej masywny. Pomimo swoich większych rozmiarów, pojazd ten jest lżejszy od standardowej wersji Coupe. Opisywany samochód był produkowany w latach 2011-2012 i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Planowano produkcję 2700 egzemplarzy, jednak ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie na ten pojazd, zwiększono jego produkcję. Łącznie na całym świecie sprzedano 6309 egzemplarzy.


BMW 1M to samochód, który został wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów. Silnik zastosowany w tym pojeździe generuje moc na poziomie 340 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy tego modelu to 450 Nm, a czas przyspieszania do 100 km/h to zaledwie 4,3 sekundy. Tak dynamiczny silnik i wysokie osiągi przekładają się na prędkość maksymalną, która w przypadku tego samochodu stoi na poziomie 249 kilometrów na godzinę.

Polska

BMW 1M - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. BMW 1M w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt