Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW Z3

bmw z3

BMW Z3 to niemiecki samochód sportowy typu roadster lub coupe produkowany w latach 1997-2002. Jest to samochód charakteryzujący się wysokimi osiągami, które są typowe dla pojazdów o charakterze sportowym, które są użytkowane w czasie wyścigów i rajdów samochodowych. Oczywiście w opisywanym modelu zastosowano wiele rozwiązań, dzięki którym auto jest przystosowane do jazdy w ruchu drogowym. Jest to więc samochód, który nie spełnia zadań auta rodzinnego. Został on zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie dynamiczną i szybką jazdę.


Opisywany samochód BMW Z3 jest modelem typu coupe lub roadster wyposażonym w 2 drzwi. Jest to pojazd posiadający napęd na tylną oś, a moc jest na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Dostępna jest również automatyczna skrzynia biegów posiadająca 4 przełożenia. Auto posiada miejsce dla dwóch osób oraz zbiornik, w którym można zmieścić 51 litrów paliwa.


W modelach znanych jako BMW Z3 zastosowano wyłącznie benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.5, 2.8, 3.0 oraz 3.2 litrów. Wszystkie te silniki są wyposażone we wtrysk. Jednostki te są bardzo dynamiczne i generują moc na poziomie od 118 do 321 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy sięga poziomu 168-350 Nm. Auto przyspiesza do 100 km/h w czasie od 5,3 do 10,5 sekund. Maksymalna prędkość osiągana przez auta wyposażone w te silniki to 194-249 km/h. Wszystkie wspomniane wyżej jednostki napędowe były stosowane w pojazdach typu roadster, natomiast w wersji coupe zastosowano silniki 2.8, 3.0 oraz 3.2.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw z3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW Z3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW Z3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt