Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

BMW i3

 • BMW i3

  BMW i3 94Ah REX Samchód demonstracyjny

  199900
  Rok produkcji:
  2017
  Przebieg:
  1000 km
  Rodzaj paliwa:
  Elektryczny
  Moc silnika:
  170 KM
  Poj. silnika:
  650 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • BMW i3

  BMW i3 Niebieski Protonic z akcentem w kolorze szarym Frozen

  240352
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  6 km
  Rodzaj paliwa:
  Elektryczny
  Moc silnika:
  0 KM
  Poj. silnika:
  0 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku pojazdów mechanicznych pod nazwą BMW i3 jest autem elektrycznym produkowanym od 2013 roku. Jest to 5-drzwiowy hatchback, który zapewnia komfortowe warunki podróżowania dla 4 osób. Samochód ten stworzony został z myślą o osobach, którym zależy na ochronie środowiska. Dzięki elektrycznemu silnikowi pojazd ten nie emituje szkodliwych spalin. Oczywiście pojazd wymaga regularnego ładowania, więc jego zasięg jest ograniczony, a jak wiadomo trudno znaleźć stacje, na terenie których można naładować samochód. Proces ten jest długi, więc dłuższe trasy odpadają. Jest to świetne i tanie w eksploatacji auto miejskie.


W porównaniu z innymi pojazdami tego typu, masa BMW i3 jest obniżona o 250-300 kg, dzięki zastosowaniu kompozytów z włókien węglowych. Nadwozie tego auta wykonano z tworzyw sztucznych, które są dodatkowo wzmocnione włóknami węglowymi. Brak środkowego słupka sprawia, że drzwi otwierają się przeciwstawnie. Wiele elementów pojazdu jest wykonanych z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych. Pojazd posiada napęd na tylną oś.


Opisywany pojazd o nazwie BMW i3 zasilany jest silnikami elektrycznymi o mocy 102 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna to 150 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 7,2-7,9 sekund. Na jednym ładowaniu można przejechać około 130-160 km, a czas ładowania trwa 8 godzin (lub 4 za dopłatą). Dodatkowo istnieje możliwość montażu dodatkowego silnika spalinowego o pojemności 647 centymetrów sześciennych, który może zwiększyć zasięg pojazdu.

Polska

BMW i3 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. BMW i3 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt