Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW X1

bmw x1

BMW X1 to pojazd o charakterze sportowo-użytkowym, czyli jest to tak zwany SUV. Auto to może spełniać zadania samochodu rodzinnego, ponieważ jest przestronne i zapewni komfortowe warunki podróżowania nawet dużym rodzinom. Co więcej jest to typ pojazdu charakteryzujący się bardzo dobrymi osiągami w trasie. Samochód ten zapewnia dynamiczną i bezpieczną jazdę nie tylko po szosach, ale również radzi sobie na większości dróg polnych i trasach terenowych o umiarkowanym stopniu trudności. Jest to więc samochód dla osób ceniących sobie wielofunkcyjność pojazdów mechanicznych.


Prezentowany SUV BMW X1 jest produkowany od 2009 roku w wersji 5-drzwiowej. W 2012 roku przeprowadzono face lifting, który obejmował stylizację przedniego zderzaka, reflektory, światła oraz zderzak tylny. Rok później odświeżono pojazd dodając światła LED do jazdy dziennej oraz nowe felgi i kolory nadwozia. Wzbogacono również wyposażenie i dokonano aktualizacji systemu teleinformacyjnego. W 2014 roku zmianie uległy wloty powietrza oraz warianty wykończenia deski rozdzielczej.


Samochód marki BMW X1 jest dostępny w wersji z napędem na tylną oś oraz oczywiście na cztery koła. Zastosowano w nim 6-biegową skrzynię manualną oraz automatyczną posiadającą 6 lub 8 przełożeń. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to wybór jest bardzo duży i obejmuje jednostki o mocy 150-245 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna to 200-240 km/h. Silniki diesla są słabsze, a zakres ich mocy to 116-218 koni mechanicznych co daje prędkość na poziomie 189-230 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw x1?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW X1 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW X1. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt