Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW Seria 2

bmw seria 2

BMW Serii 2 to niemiecki samochód kompaktowy. Opisywany pojazd jest samochodem, który łączy w sobie cechy auta przeznaczonego do użytkowania w mieście oraz na dłuższej trasie. Samochód ten pomimo swoich kompaktowych rozmiarów jest w stanie przewozić większą liczbę osób, zapewniając im wysoki poziom wygody. Można więc używać tego pojazdu jako środka transportu do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Może on być również używany jako samochód o charakterze rodzinnym.


Wśród pojazdów BMW Serii 2 można znaleźć 2 główne modele samochodów. Pierwszym z nich jest BMW F22. Samochód ten jest dostępny jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowe auto z rozkładanym i składanym dachem. Opisywane auto jest nadal produkowane od 2013 roku. Pojazd ten jest oferowany z szeroką gamą silników benzynowych. Dostępnych jest 7 jednostek napędowych o pojemnościach od 1.5 do 3.0 litrów. Najmocniejszy silnik 3.0 oferuje moc 326 koni mechanicznych, a najsłabszy 136 KM. Jeśli chodzi o silniki diesla to dostępne są cztery jednostki napędowe o pojemności 2.0 oraz mocy 150-218 koni mechanicznych.


Drugim modelem wchodzącym w skład pojazdów BMW Serii 2 jest BMW Active Tourer. Samochód ten jest produkowany od 2015 roku jako pojazd wielozadaniowy posiadający 5 drzwi. Pojazd jest dostępny w kilku wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o jednostki benzynowe to dostępne są silniki 1.5-2.0 o mocy 136-231 koni mechanicznych, a silniki diesla dostępne są również w pojemnościach 1.5-2.0, ale charakteryzują się niższą mocą na poziomie 116-190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw seria 2?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW Seria 2 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW Seria 2. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt