Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW M4

bmw m4

Samochód o nazwie BMW M4 to auto sportowe produkowane przez znany niemiecki koncern BMW. Pojazd ten jest produkowany od 2014 roku. Oficjalnie jest to następca modelu M3. Prezentowany samochód może pochwalić się sportowymi osiągami oraz systemami i układami, dzięki którym jest przystosowany do użytkowania na normalnych drogach, a nie tylko na trasach wyścigowych. Samochód może pomieścić 4 osoby. Jest to auto dla miłośników agresywnej, szybkiej i dynamicznej jazdy.


W porównaniu ze swoim poprzednikiem, nadwozie samochodu marki BMW M4 nie przeszło żadnych znaczących modyfikacji, jednak ulepszono silniki, wnętrze oraz zawieszenie pojazdu. Wiele elementów zastąpiono komponentami, które zostały wykonane z włókna węglowego. Dzięki temu są one trwalsze, a masa pojazdu jest mniejsza. Oprócz standardowej wersji coupe, prezentowane auto jest dostępne jako kabriolet. Posiada ono dach składany dzięki specjalnemu mechanizmowi elektrohydraulicznemu. Czas składania dachu to 20 sekund i co najważniejsze, można jej dokonać w czasie jazdy z prędkością do 18 km/h.


BMW M4 jest autem z napędem na tylną oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej oraz 7-biegowej skrzyni z podwójnym sprzęgłem. Jednostka napędowa jaką zastosowano w tym pojeździe to silnik benzynowy o pojemności 3.0 i mocy 431 koni mechanicznych. Prezentowany samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 4,1 sekund. Jest to więc bardzo dynamiczny silnik, który zapewnia pojazdowi osiągi o sportowym charakterze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw m4?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW M4 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW M4. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt