Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW X6

bmw x6

BMW X6 to pojazd łączący w sobie cechy vana i auta terenowego. Ten niemiecki crossover zapewnia wygodną i bezpieczną podróż dla 4-5 osób. Jest to więc samochód, który może spełniać zadania auta rodzinnego. Został on stworzony głównie z myślą o osobach, którym zależy na wielofunkcyjności samochodu. Pojazd ten spełnia takie wymagania, ponieważ radzi sobie bardzo dobrze nie tylko na szosach, ale również w terenie o umiarkowanym stopniu trudności, takim jak drogi polne, itp.


Pierwszą generacją modelu BMW X6 jest wersja E71/E72, która stanowi połączenie sportowego coupe oraz auta typu SUV. Samochód ten był produkowany w latach 2008-2014. W roku 2011 przeprowadzono face lifting, który obejmował reflektory przednie stosujące technologię diod LED, a także zderzaki. Jeśli chodzi o stylistykę to pojazd ten jest podobny do innych samochodów, które są dostępne na rynku w ramach serii X. Warto dodać, że w aucie tym zastosowano wiele udogodnień i systemów, takich jak na przykład Dynamic Performance Control odpowiadający za dynamiczną kontrolę osiągów. Dzięki niemu można zoptymalizować działanie zawieszenia, systemu kontroli trakcji oraz napędu na cztery koła.


Za przenoszenie mocy na czterokołowy napęd w opisywanym pojeździe odpowiada 6 lub 8-biegowa skrzynia automatyczna. Samochód ten jest oferowany w wielu wersjach silnikowych. Pojazdy benzynowe posiadają jednostki o pojemności 3.0-4.4 litra i mocy 306-555 koni mechanicznych, natomiast auta z silnikami diesla posiadają jednostki o pojemności 3.0 litra oraz mocy 245-381 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw x6?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW X6 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW X6. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt