Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW Seria 8

bmw seria 8

BMW Serii 8 to grupa samochodów osobowych klasy sportowej, które były produkowane w latach 1989-1999. Samochody tego typu przeznaczone są dla osób, które cenią sobie sportowe osiągi pojazdów, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i odpowiednich warunków bezpieczeństwa, dzięki którym możliwe jest jeżdżenie po normalnych drogach.


W skład tej serii jak na razie wchodzi tylko jeden pojazd BMW 8 E31 produkowany jako 2-drzwiowe coupe. Charakteryzował się on niskim nadwoziem z unoszącą się linią boczną, zderzakiem z unoszonymi reflektorami obejmującymi światła mijania i drogowe. Pod nimi znajdują się pozostałe elementy oświetleniowe, takie jak kierunkowskazy, światła pozycyjne i przeciwmgłowe.


Opisywany samochód posiadał napęd na tylną oś oraz 4 i 5-biegową skrzynię manualną, a także 6-biegową skrzynię automatyczną. Pojazd był wyposażony w ABS, automatyczną klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka, fotele regulowane automatycznie, wspomaganie kierownicy i inne elementy zwiększające wygodę oraz bezpieczeństwo jazdy.


BMW 8 E31 było oferowane z szeroką paletą silników. Zakres pojemności jest obszerny i obejmuje on jednostki napędowe od 3.0 do 5.6 litrów, które są bardzo dynamiczne i generują moc na poziomie 218-550 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h waha się w granicach 4,9-7,8 sekund. Prędkość maksymalna generowana przez te jednostki napędowe mieści się w zakresie 241-300 km/h. Są to więc bardzo dynamiczne i szybkie samochody pozwalające swoim użytkownikom na jazdę o sportowym charakterze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw seria 8?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW Seria 8 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW Seria 8. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt