Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW i3

bmw i3

Samochód znany na rynku pojazdów mechanicznych pod nazwą BMW i3 jest autem elektrycznym produkowanym od 2013 roku. Jest to 5-drzwiowy hatchback, który zapewnia komfortowe warunki podróżowania dla 4 osób. Samochód ten stworzony został z myślą o osobach, którym zależy na ochronie środowiska. Dzięki elektrycznemu silnikowi pojazd ten nie emituje szkodliwych spalin. Oczywiście pojazd wymaga regularnego ładowania, więc jego zasięg jest ograniczony, a jak wiadomo trudno znaleźć stacje, na terenie których można naładować samochód. Proces ten jest długi, więc dłuższe trasy odpadają. Jest to świetne i tanie w eksploatacji auto miejskie.


W porównaniu z innymi pojazdami tego typu, masa BMW i3 jest obniżona o 250-300 kg, dzięki zastosowaniu kompozytów z włókien węglowych. Nadwozie tego auta wykonano z tworzyw sztucznych, które są dodatkowo wzmocnione włóknami węglowymi. Brak środkowego słupka sprawia, że drzwi otwierają się przeciwstawnie. Wiele elementów pojazdu jest wykonanych z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych. Pojazd posiada napęd na tylną oś.


Opisywany pojazd o nazwie BMW i3 zasilany jest silnikami elektrycznymi o mocy 102 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna to 150 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 7,2-7,9 sekund. Na jednym ładowaniu można przejechać około 130-160 km, a czas ładowania trwa 8 godzin (lub 4 za dopłatą). Dodatkowo istnieje możliwość montażu dodatkowego silnika spalinowego o pojemności 647 centymetrów sześciennych, który może zwiększyć zasięg pojazdu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw i3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW i3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW i3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt