Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW i8

bmw i8

BMW i8 to pojazd mechaniczny znanego niemieckiego producenta. Jest to auto posiadające napęd hybrydowy. Opisywane auto jest produkowane od 2014 roku aż po dziś dzień i charakteryzuje się ono sportowymi osiągami, ale jednocześnie dysponuje bardzo wieloma systemami i układami odpowiedzialnymi za zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Samochód ten jest w stanie pomieścić 4 osoby. Został on stworzony z myślą o ludziach, którym zależy na bardzo dobrych osiągach, bezpieczeństwie, ekonomii oraz ekologii.


Opisywany model tego niemieckiego auta BMW i8 został zbudowany w oparciu o platformę LifeDrive zapewniającej rozłożenie masy pojazdu w stosunku 50/50. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii konstrukcyjnej pojazd ten posiada niską masę oraz spala mało paliwa. Wygląd nadwozia jest bardzo nowoczesny, a także aerodynamiczny. Wnętrze pojazdu wykonano z tworzywa sztucznego, które wzmocniono włóknem węglowym. Samochód ten posiada chemicznie wzmacniane szkło oraz laserowe reflektory.


BMW i8 jest pojazdem posiadającym napęd na cztery koła. Moc przenoszona jest na obie osie dzięki 6-biegowej skrzyni automatycznej. W przedniej części znajduje się silnik elektryczny napędzający przednią oś, natomiast za napędzanie tylnej części odpowiada silnik benzynowy. Jednostka napędowa wykorzystująca benzynę charakteryzuje się pojemnością 1.5 litra i mocą 231 koni mechanicznych (prędkość maksymalna: 250 km/h), natomiast silnik elektryczny generuje moc 131 koni mechanicznych (prędkość maksymalna: 120 km/h). Oba układy napędowe zapewniają moc 362 koni mechanicznych oraz spalanie paliwa na poziomie 2 litrów na 100 km

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw i8?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW i8 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW i8. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt