Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW X3

bmw x3

Pojazd znany pod nazwą BMW X3 jest samochodem typu SUV. Jest to więc pojazd użytkowy, który jest w stanie generować sportowe osiągi na szosie. Oprócz tego auto takie radzi sobie bardzo dobrze na drogach polnych i w terenie o umiarkowanym i średnim stopniu trudności. Jest to więc pojazd wielofunkcyjny, który może również być użytkowany jako komfortowe i przestronne auto o charakterze rodzinnym.


Pierwsza generacja modelu BMW X3 była produkowana w latach 2003-2010. Samochód ten produkowany był dla potrzeb rynku europejskiego, egipskiego, rosyjskiego, tajlandzkiego oraz amerykańskiego. Jak na SUV-a przystało, pojazd ten posiadał napęd na cztery koła, na który moc była przenoszona przez 6-biegową skrzynię manualną lub automat o takiej samej liczbie przełożeń. Samochód dysponował miejscem dla 5 osób oraz posiadał zbiornik paliwa o pojemności 67 litrów. Silniki benzynowe dostępne były w pojemnościach 2.0, 2.5 oraz 3.0. Ich moc wahała się w granicach 150-272 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna to 198-243 km/h. Silniki diesla dostępne były w wersjach 2.0 oraz 3.0. Zakres mocy to 143-286 koni mechanicznych, a prędkość to 195-240 km/h.


Druga generacja BMW X3 jest produkowana do dzisiaj, a pierwszy egzemplarz powstał w 2010 roku. Zmianie uległy nie tylko silniki, ale również wygląd zewnętrzny. Dodatkowo w 2014 roku zdecydowano się na lifting obejmujący zderzak, osłonę chłodnicy oraz kształt reflektorów. Zmieniono też tylny zderzak oraz zainstalowano kierunkowskazy na obudowach lusterek. Silniki benzynowe były dostępne w wersji 2.0-3.0 i mocy 184-306 KM, a wysokoprężne również w wersji 2.0 i 3.0 o mocy 150-313 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw x3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW X3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW X3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt