Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

BMW Z4

bmw z4

BMW Z4 to samochód o charakterze sportowym, który charakteryzuje się nadwoziem typu roadster. Samochód ten dostępny był również w wersji coupe. Opisywane auto było produkowane od 2002 do 2008 roku. Jest to auto stworzone z myślą o osobach samotnych lub parach, którym zależy na dynamicznym pojeździe, którego osiągi są zbliżone do tych generowanych przez samochody startujące w wyścigach. Dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych systemów, pojazdy takie nadają się do użytkowania w normalnym ruchu drogowym.


Pierwsza generacja to model E85/86 produkowany w latach 2002-2008. Opisywane auto jest samochodem 2-drzwiowym oraz 2-osobowym. Pojazd ten posiada napęd na tylną oś, a za przenoszenie mocy na nią odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna. Oprócz tego producenci zastosowali w tym samochodzie 5 i 6-biegową skrzynię automatyczną. Auto jest wyposażone w duży zbiornik, który jest w stanie pomieścić 55 litrów paliwa. Samochód ten jest dostępny w wielu wersjach silnikowych o pojemności 2.0-3.2. Maksymalna moc tych jednostek to 150-343 konie mechaniczne. Maksymalna prędkość generowana przez te silniki to 220-250 km/h.


Druga generacja o nazwie BMW Z4 E89 jest produkowana od 2009 roku aż do dziś. Samochód ten posiada napęd na tył oraz 6-biegową skrzynię manualną, a także 6 i 7-biegową skrzynię automatyczną. Dostępne są wersje silników o pojemności 2.0-3.0 litrów. Generują one moc 184-340 koni mechanicznych oraz prędkość 235-250 km/h. Pojazd ten jest dostępny na rynku europejskim, a także amerykańskim.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu bmw z4?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam BMW Z4 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie BMW Z4. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt