Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 16500 do 89000

Jaka jest historia marki opel insignia?

Opel Insignia to auto osobowe zaliczane do grona pojazdów klasy średniej. Jest to więc pojazd, który dysponuje przestronnym wnętrzem przystosowanym do przewożenia 5 osób. Model ten zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie jak najlepszych warunków jazdy nawet na bardzo dalekich dystansach. Nic więc dziwnego, że prezentowane auto było przede wszystkim przeznaczone do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym.


Opisywany pojazd Opel Insignia jest produkowany od 2008 roku. W samochodzie tym zastosowano wiele elementów wyposażenia odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Elementami tymi były urządzenia i akcesoria, takie jak na przykład klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, komputer pokładowy, poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne, itp. Warto też wspomnieć o solidnej konstrukcji, dzięki której prezentowany model charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz różne przeciążenia generowane w czasie jazdy.


Prezentowany samochód Opel Insignia jest dostępny w wersji z napędem na przednią oś. Oprócz tego dostępne są również bardziej dynamiczne wersje wyposażone w napęd na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń, skrzyni półautomatycznej z 5 przełożeniami oraz skrzyni automatycznej z 6 biegami. Silniki o pojemności 1.4-2.8 litra generują moc na poziomie 110-325 koni mechanicznych. Są one więc dostępne w wersji bardziej ekonomicznej oraz bardziej dynamicznej.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel insignia?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Insignia jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Insignia. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Insignia
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt