Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Zafira

opel zafira

Opel Zafira to samochód osobowy określany jako kompaktowy minivan. Jest to pojazd, który charakteryzuje się dosyć małym rozmiarem jak na swoją klasę, ale pomimo tego faktu zapewnia on możliwość przewożenia nawet 7 osób w komfortowych warunkach. Dzięki takiemu atutowi opisywane auto nadaje się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym. Bardzo ważne jest bogate wyposażenie wpływające pozytywnie na poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy. Model ten został zaprojektowany głównie z myślą o osobach szukających samochodu na dalekie dystanse.


Opisywane auto Opel Zafira jest produkowane od 1999 roku i do tej pory powstały trzy generacje tego modelu. Różniły sie one od siebie wyglądem zewnętrznym, osiągami, wyposażeniem oraz rozwiązaniami technologicznymi i mechanicznymi. W związku z takimi modernizacjami auta są cały czas dopasowywane do dynamicznie zmieniających się norm obowiązujących w branży motoryzacyjnej. Bardzo ważną cechą wszystkich wersji tego modelu jest wysoka jakość wykonania oraz duża trwałość i odporność na obciążenia generowane przez 7 osób.


Opel Zafira Tourer to pojazd produkowany od 2012 roku. Jest to 5-drzwiowe auto charakteryzujące się przestronnym wnętrzem oraz trwałością. W samochodzie tym zastosowano napęd na przednie koła, a moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6-biegowej przekładni automatycznej. Rodzaj stosowanego wyposażenia różnił się w zależności od wybranej wersji wyposażeniowej. Auto było dostępne w różnych wersjach silników (benzyna, diesel, gaz). Ich pojemność to zakres 1.4-2.0 litra, a moc to poziom 110-195 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel zafira?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Zafira jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Zafira. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt