Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Aerodeck

 • Honda Aerodeck

  Honda Aerodeck Honda USA w cenie złomu

  1000
  Rok produkcji:
  1994
  Przebieg:
  500000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Honda Aerodeck

  Honda Aerodeck 250 KM , skóra , przyciemniane szyby

  16500
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  175000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  250 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto istniejące na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Honda Aerodeck jest niczym innym jak jedną z wersji Hondy Accord III generacji. Samochód ten charakteryzuje się inną budową nadwozia przypominającą auto typu kombi. Model tego rodzaju był sprzedawany na rynku japońskim, a nadwozie tego typu było stosowane również w innych modelach tego producenta (np. Honda Civic). Było to więc auto posiadające sporą przestrzeń do przewożenia 5 osób oraz dużej liczby bagaży. Innymi słowy auto takie doskonale spełniało zadania samochodu rodzinnego, który nie był drogi i luksusowy, ale zapewniał wygodną i bezpieczną jazdę nawet na dłuższych dystansach.


Cechą charakterystyczną prezentowanego modelu Honda Aerodeck była możliwość przewożenia większej ilości bagaży w porównaniu do standardowych wersji Hondy Accord. Samochód taki potrafił również przewozić ciężkie i nietypowe ładunki, więc coraz chętniej korzystały z niego mniejsze firmy ceniące sobie ładowność i dostawczy charakter aut. Pojazd posiadał również standardowe wyposażenie, dzięki któremu możliwa była wygodna i bezpieczna jazda.


Jeśli chodzi o mechanikę to auto Honda Aerodeck nie odbiegało od innych wersji trzeciej generacji modelu Accord. Oznacza to, że pojazd ten posiadał napęd na przednią oś oraz dysponował 4-biegową automatyczną, a także 5-biegową manualną skrzynią biegów. Jednostki napędowe zastosowane w opisywanym samochodzie posiadały pojemność w zakresie 1.6-2.0 litra, a ich moc to poziom 88-160 koni mechanicznych. Były więc dostępne wersje o charakterze oszczędnym oraz wersje bardziej dynamiczne.

Polska

Honda Aerodeck - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Aerodeck w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt