Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Ridgeline

 • Honda Ridgeline

  Honda Ridgeline niski przebieg , 4x4 , full wyposażenie

  129900
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  7000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  256 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Honda Ridgeline to pojazd charakteryzujący się nadwoziem typu pickup. Prezentowane auto oprócz miejsca dla 5 osób oferuje sporą, odkrytą przestrzeń na przewożenie różnych ładunków o dużej masie czy też nietypowych gabarytach. Prezentowane auto było przeznaczone głównie na rynek amerykański, gdzie takie pojazdy są popularne wśród wielu firm oraz osób zamieszkujących obszary wiejskie. Opisywany pickup cieszy się sporym zainteresowaniem mniejszych firm, które potrzebują niedużych pojazdów służących do transportu materiałów, narzędzi, towarów, itp.


Honda Ridgeline była produkowana od 2005 do 2014 roku. Auto było wyposażone w samonośne nadwozie oraz niezależne zawieszenie wszystkich kół. Jego wzmocniona konstrukcja jest atutem, dzięki któremu możliwe jest wydajne i bezawaryjne przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków na krótkich, a także długich dystansach. Dzięki bogatemu wyposażeniu opisywany pojazd zapewnia swoim użytkownikom maksymalny poziom komfortu jazdy, która dodatkowo jest bardzo bezpieczna.


Prezentowany samochód był produkowany jako auto z nadwoziem pickup wyposażone w 4 drzwi. Moc silnika była przekazywana na przednią oś, ale w przypadku utraty przyczepności istniała możliwość uruchomienia również osi tylnej. Pojazd był wyposażony wyłącznie w automatyczną skrzynię biegów, która posiadała 5 przełożeń. Silniki VTEC o pojemności 3.5 litra zapewniały temu pojazdowi moc na poziomie 247-250 koni mechanicznych. Dzięki temu możliwe było wydajne przewożenie pasażerów oraz ciężkich ładunków.

Polska

Honda Ridgeline - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Ridgeline w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt