Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Insight

 • Honda Insight

  Honda Insight hybryda , zadbany , nowe opony

  21800
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  135000 km
  Rodzaj paliwa:
  Hybryda
  Moc silnika:
  101 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Honda Insight to samochód osobowy zaliczany do segmentu B. Jest to więc pojazd o charakterze subkompaktowym. Auto tego rodzaju zapewnia ograniczoną liczbę miejsc (2 do 5 w zależności od wybranej generacji). Nie był to więc samochód o charakterze rodzinnym tylko auto stworzone głównie z myślą o osobach, które poszukują małego, zwrotnego, dynamicznego i taniego w eksploatacji samochodu przeznaczonego do użytkowania na obszarach miejskich. Zapewniał on dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz na innych krótkich dystansach.


Pierwszą generację Honda Insight produkowano od 1996 do 2006 roku. Pojazd ten był dostępny na rynkach w krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia oraz Kanada. Bardzo ważną cechą była aerodynamiczna konstrukcja opisywanego samochodu. Dzięki temu współczynnik oporu powietrza był bardzo niski, a to przekładało się na bardzo dobre osiągi i oszczędność paliwa. Ten 3-drzwiowy hatchback posiadał napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię manualną lub bezstopniową CVT. Pojazd posiadał silnik benzynowy 1.0 litra (68 KM) z dodatkowym silnikiem elektrycznym o mocy 14 KM. Dzięki temu auto posiadało duży zasięg, było dynamiczne oraz ekonomiczne i ekologiczne.


Druga generacja Honda Insight była produkowana w latach 2009-2014. Przeprowadzono wiele modyfikacji oraz wprowadzono wyposażenie, takie jak ABS, poduszki powietrzne, klimatyzacja, elektryczne lusterka, tempomat oraz wiele innych układów i elementów zapewniających jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Samochód posiadał napęd na przednią oś oraz bezstopniową skrzynię CVT. Silnik 1.3 o mocy 88 KM został dodatkowo wyposażony w jednostkę elektryczną o mocy 14 KM.

Polska

Honda Insight - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Insight w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt