Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Stream

 • Honda Stream

  Honda Stream 7-osobowa, minivan , 125 KM

  11999
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  197000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  125 KM
  Poj. silnika:
  1700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto osobowe marki Honda Stream jest samochodem typu minivan. Pojazd taki charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5-7 osób. Jest to więc bardzo komfortowy i bezpieczny samochód rodzinny. Dzięki dużej ilości miejsca, podróż na długich dystansach może być bardzo komfortowa. Oczywiście auto jest wykorzystywane nie tylko przez użytkowników prywatnych, ale również przez firmy, które specjalizują się w transporcie pasażerskim.


Pierwsza generacja pojazdu marki Honda Stream była produkowana od 2000 do 2007 roku. Samochód posiadał poduszki powietrzne, ABS, EBD, wspomaganie hamowania oraz bardzo wiele innych elementów wyposażenia, które zapewniały wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Ten 5-drzwiowy minivan jest wyposażony w napęd na przednią oś lub na cztery koła. Posiada ona manualną oraz automatyczną skrzynię biegów posiadającą 5 przełożeń. Silniki 1.7 oraz 2.0 litra generują moc na poziomie 125, 130 oraz 156 koni mechanicznych.


Druga generacja pojazdu znanego pod nazwą Honda Stream jest produkowana od 2007 roku. Oczywiście dostępnych jest wiele wersji wyposażeniowych prezentowanego auta. Posiadają one różne systemy, nowoczesne technologie oraz inne elementy wyposażenia, które odpowiadają za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. 5-biegowe skrzynie manualne oraz automatyczne stosowane w tym aucie pozwalają na przenoszenie napędu na przednią oś lub cztery koła. Silniki 1.8 oraz 2.0 litra generują moc na poziomie 138 i 148 koni mechanicznych.

Polska

Honda Stream - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Stream w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt