Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Odyssey

 • Honda Odyssey

  Honda Odyssey 8-osobowa , 244 KM , FULL WYPOSAŻENIE

  62900
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  185000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  244 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód noszący nazwę Honda Odyssey jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona aut typu van. Charakteryzuje się on więc przestronnym wnętrzem zapewniającym miejsce dla nawet 7-8 osób. Dzięki temu auto może być wykorzystywane jako pojazd rodzinny dla dużych rodzin, a także jako samochód wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie pasażerów. Zastosowanie prywatne oraz komercyjne takich aut jest szerokie, więc nic dziwnego w tym, że samochody tego rodzaju cieszą się tak dużą popularnością.


Prezentowany samochód Honda Odyssey jest produkowany od 1994 roku i dotychczas powstało jego pięć generacji. Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również stosowanymi technologiami i wyposażeniem. W autach takich stosowano wiele innowacyjnych rozwiązań mających za zadanie poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także mnóstwo elementów dodatkowych zwiększających osiągi, odporność i inne cechy wymagane od aut typu van służących do przewozu dużych grup ludzi.


Najnowsza, piąta generacja Hondy Odyssey jest produkowana od 2013 roku. Pojazd ten zbudowano o nową, solidną płytę podłogową, która jest w stanie utrzymać duże obciążenia związane z przewozem aż 8 osób. Dużym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji foteli, dzięki czemu zapewniona jest duża wygoda jazdy. Ten 5-drzwiowy van posiada napęd na przód lub na cztery koła oraz 7-biegową skrzynię manualną. Silnik 2.4 litra jest dynamiczny, ale jednocześnie oszczędny jak na tak duży pojazd przewożący dużą ilość osób.

Polska

Honda Odyssey - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Odyssey w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt