Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda Civic

honda civic

Honda Civic to samochód osobowy zaliczany do grupy aut kompaktowych (pierwsze generacje to typowe auta miejskie klasy A). Charakteryzuje się on małymi rozmiarami, więc korzystanie z niego jako z auta rodzinnego na dłuższe trasy nie jest do końca praktyczne. Prezentowane auto zostało bowiem stworzone głównie z myślą o jeździe po mieście. Jest to niewielki, zwrotny pojazd, który jest tani w utrzymaniu i zapewnia dojazd na krótszych dystansach do pracy, miasta, itp. Spełnia on więc wymagania osób, które poszukują takiego środka transportu.


Honda Civic jest produkowana od 1972 roku. Samochód wraz z upływem lat zmieniał swoje rozmiary oraz zmianie ulegały zastosowane technologie i elementy wyposażenia. Dzięki temu pojazd spełniał stale zmieniające się i rosnące wymagania rynkowe oraz był w stanie spełnić normy bezpieczeństwa umożliwiające dopuszczenie auta do ruchu drogowego. Stosowane wyposażenie zapewniało komfortową, a także bezproblemową i bezpieczną jazdę na krótkich trasach.


Najnowsza Honda Civic IX jest produkowana od 2011 roku w wersji coupe, hatchback, sedan oraz kombi. Samochód ten jest pojazdem z napędem na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przez 5 lub 6-biegową skrzynię manualną, 5-biegowy automat albo 6-biegową skrzynię typu CVT. Silniki benzynowe o pojemności 1.4, 1.8 i 2.0 litra zapewniają moc na poziomie 101, 141 oraz 310 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to są one dostępne w wersji 1.6 i 2.2 litra, a ich moc to poziom 120 oraz 150 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda civic?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda Civic jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda Civic. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt