Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda S 2000

 • Honda S 2000

  Honda S 2000 po lifcie , 237 KM , KULTOWY SAMOCHÓD

  85900
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  39000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  237 KM
  Poj. silnika:
  2157 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Japoński samochód osobowy znany pod nazwą Honda S2000 jest autem o charakterze sportowym. Jest to auto generujące osiągi podobne do tych generowanych w autach wyścigowych i rajdowych, jednak ze względu na bogate wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, auto tego typu może być bez żadnych problemów eksploatowane w normalnym ruchu drogowym. Jest to pojazd o nadwoziu roadster, w którym mogą zmieścić się maksymalnie dwie osoby. Został on stworzony dla osób samotnych oraz par, którym zależy na pojeździe umożliwiającym sportową, agresywną jazdę oraz pozwalającym na pokonywanie sporych odległości w krótkim czasie.


Prezentowany 2-drzwiowy kabriolet Honda S2000 był produkowany w latach 1999-2009. Auto dysponowało elektrycznie wspomaganym układem kierowniczym oraz wieloma innymi elementami wyposażenia i układami, które miały za zadanie zapewnić maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy nawet w przypadku osiągania bardzo wysokich prędkości. Dzięki nim auto prowadziło się pewnie i stabilnie, a siła i droga hamowania spełniała ogólno przyjęte normy.


Honda S2000 posiadała napęd na tylną oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń. W modelu tym zastosowano silniki VTEC o pojemności 2.0 oraz 2.4 litra, które generowały moc na poziomie 237-240 koni mechanicznych. Dzięki takim jednostkom napędowym pojazd był w stanie generować bardzo wysoką prędkość oraz charakteryzował się bardzo dobrym przyspieszeniem pozwalającym na jazdę w stylu agresywnym i sportowym.

Polska

Honda S 2000 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda S 2000 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt