Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Logo

 • Honda Logo

  Honda Logo ekonomiczny , 75 KM , klima

  3800
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  159000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Honda Logo to japoński samochód osobowy zaliczany do segmentu B czyli klasy pojazdów subkompaktowych. Prezentowany samochód posiada miejsce dla 5 osób, ale jego przeznaczeniem nie jest użytkowanie przez duże rodziny na długich dystansach. Jest to typowo miejski samochód zapewniający dojazdy do pracy, szkoły oraz w inne miejsca na krótkich dystansach. Oczywiście istnieje możliwość użytkowania go na dłuższych trasach, ale warunki są bardziej komfortowe jeśli w pojeździe nie znajduje się maksymalna dopuszczalna liczba osób.


Opisywane auto Honda Logo było produkowane od 1996 do 2001 roku. Model ten charakteryzował się małymi rozmiarami oraz zwrotnością i skrętnością, czyli cechami, które są ważne w ruchu miejskim. Cechy takie ułatwiały parkowanie w ciasnych miejscach oraz pozwalały na łatwiejsze wykonywanie wielu innych manewrów. W 1997 roku przeprowadzono lifting, który obejmował jedynie drobne zmiany o charakterze stylizacyjnym.


Honda Logo była produkowana jako 3 i 5-drzwiowy hatchback. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś, ale dostępne były również wersje z napędem na cztery koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 3 przełożenia. Dostępna była również wersja manualna z 5 biegami. W opisywanym samochodzie zastosowano mały silnik 1.3 litra o mocy 48 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h to czas 14,5 sekundy. Pojazd generował prędkość maksymalną na poziomie 152 km/h. Były to dobre osiągi jak na pojazd przeznaczony głównie do jazdy po mieście.

Polska

Honda Logo - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Logo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt