Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda City

 • Honda City

  Honda City 100 KM ,bezwypadkowy , I właściciel

  28499
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  85500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  100 KM
  Poj. silnika:
  1339 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Honda City to japoński samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej. Na początku auto zaliczane było do tak zwanej klasy A, jednak w późniejszym czasie zwiększono jego rozmiar oraz dokonano innych modernizacji mogących go zaliczyć do kategorii B czyli pojazdów subkompaktowych. Oznacza to, że prezentowany pojazd jest autem, które zostało przeznaczone głównie do wykorzystywania na obszarach miejskich. W zależności od generacji można w nim zmieścić 4-5 osób, jednak komfort jazdy na długich dystansach przy pełnym obłożeniu nie jest zbyt wysoki, więc nie jest to samochód rodzinny. Został on stworzony z myślą o ludziach szukających małego, zwrotnego i taniego w utrzymaniu auta do miasta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, itp.


Auto Honda City posiada bogatą historię, ponieważ jego pierwsze modele produkowano od 1981 roku. Do dnia dzisiejszego powstało 6 generacji tego auta. Różnią się one od siebie wyglądem zewnętrznym, rozmiarami oraz zastosowanymi technologiami, które z upływem lat stawały się coraz bardziej nowoczesne i zwiększały poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Od 2013 roku produkowana jest najnowsza, szósta generacja opisywanego samochodu Honda City. Jest to pojazd posiadający napęd na przednią oś, ale oferowane są również wersje z napędem na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy dzięki 7-stopniowej automatycznej skrzyni biegów. W modelu tym zastosowano silniki benzynowe 1.5 litra o mocy 120 koni mechanicznych oraz silniki hybrydowe obejmujące jednostkę 1.5 litra o mocy 11 koni mechanicznych wyposażoną w dodatkowy silnik elektryczny generujący moc na poziomie 29,5 koni mechanicznych.

Polska

Honda City - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda City w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt