Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Honda Concerto

 • Honda Concerto

  Honda Concerto +LPG , szyberdach , metalik

  1600
  Rok produkcji:
  1993
  Przebieg:
  270000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód noszący nazwę Honda Concerto jest japońskim autem zaliczanym do klasy pojazdów kompaktowych. Opisywane auto jest więc samochodem, który charakteryzuje się małymi rozmiarami, przez co nie może zostać zakwalifikowane do grona aut klasy średniej. Pojazd zapewnia jednak względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób, więc można go użytkować jako auto rodzinne, ale jego głównym przeznaczeniem są krótsze dystanse i jazda miejska. Niezależnie od swojego przeznaczenia, pojazd ten powinien spełnić wymagania większości użytkowników. Można więc powiedzieć, że opisywany samochód jest po części autem wielofunkcyjnym.


Honda Concerto była produkowana w latach 1988-1994 na terenie Anglii oraz Japonii. Był to 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy liftback posiadający miejsce dla 5 osób. Niska masa własna (1030 kg) pozwalała na zastosowanie mniejszych i bardziej oszczędnych silników bez utraty dynamiki jazdy i dobrych osiągów. W aucie zamontowano zbiornik paliwa o pojemności 55 litrów, a pojemność bagażnika to poziom 390 litrów.


Jeśli chodzi o wersje silnikowe samochodu Honda Concerto to różniły się one od siebie w zależności od rynku, na którym auto było dostępne. W Japonii używano jednostek napędowych o pojemności 1.5 oraz 1.6 litra, które zapewniały moc na poziomie 91-130 koni mechanicznych. Silniki europejskie były za to dostępne w wersjach 1.4, 1.5 oraz 1.6. Ich moc to poziom 88-131 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe zapewniały wysoką prędkość na poziomie nawet 195 km/h. Zużycie paliwa nie było wysokie (7,7-8,7 litra na 100 km).

Polska

Honda Concerto - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Honda Concerto w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt