Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda Aerodeck

honda aerodeck

Auto istniejące na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Honda Aerodeck jest niczym innym jak jedną z wersji Hondy Accord III generacji. Samochód ten charakteryzuje się inną budową nadwozia przypominającą auto typu kombi. Model tego rodzaju był sprzedawany na rynku japońskim, a nadwozie tego typu było stosowane również w innych modelach tego producenta (np. Honda Civic). Było to więc auto posiadające sporą przestrzeń do przewożenia 5 osób oraz dużej liczby bagaży. Innymi słowy auto takie doskonale spełniało zadania samochodu rodzinnego, który nie był drogi i luksusowy, ale zapewniał wygodną i bezpieczną jazdę nawet na dłuższych dystansach.


Cechą charakterystyczną prezentowanego modelu Honda Aerodeck była możliwość przewożenia większej ilości bagaży w porównaniu do standardowych wersji Hondy Accord. Samochód taki potrafił również przewozić ciężkie i nietypowe ładunki, więc coraz chętniej korzystały z niego mniejsze firmy ceniące sobie ładowność i dostawczy charakter aut. Pojazd posiadał również standardowe wyposażenie, dzięki któremu możliwa była wygodna i bezpieczna jazda.


Jeśli chodzi o mechanikę to auto Honda Aerodeck nie odbiegało od innych wersji trzeciej generacji modelu Accord. Oznacza to, że pojazd ten posiadał napęd na przednią oś oraz dysponował 4-biegową automatyczną, a także 5-biegową manualną skrzynią biegów. Jednostki napędowe zastosowane w opisywanym samochodzie posiadały pojemność w zakresie 1.6-2.0 litra, a ich moc to poziom 88-160 koni mechanicznych. Były więc dostępne wersje o charakterze oszczędnym oraz wersje bardziej dynamiczne.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda aerodeck?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda Aerodeck jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda Aerodeck. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt