Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda Concerto

honda concerto

Samochód noszący nazwę Honda Concerto jest japońskim autem zaliczanym do klasy pojazdów kompaktowych. Opisywane auto jest więc samochodem, który charakteryzuje się małymi rozmiarami, przez co nie może zostać zakwalifikowane do grona aut klasy średniej. Pojazd zapewnia jednak względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób, więc można go użytkować jako auto rodzinne, ale jego głównym przeznaczeniem są krótsze dystanse i jazda miejska. Niezależnie od swojego przeznaczenia, pojazd ten powinien spełnić wymagania większości użytkowników. Można więc powiedzieć, że opisywany samochód jest po części autem wielofunkcyjnym.


Honda Concerto była produkowana w latach 1988-1994 na terenie Anglii oraz Japonii. Był to 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy liftback posiadający miejsce dla 5 osób. Niska masa własna (1030 kg) pozwalała na zastosowanie mniejszych i bardziej oszczędnych silników bez utraty dynamiki jazdy i dobrych osiągów. W aucie zamontowano zbiornik paliwa o pojemności 55 litrów, a pojemność bagażnika to poziom 390 litrów.


Jeśli chodzi o wersje silnikowe samochodu Honda Concerto to różniły się one od siebie w zależności od rynku, na którym auto było dostępne. W Japonii używano jednostek napędowych o pojemności 1.5 oraz 1.6 litra, które zapewniały moc na poziomie 91-130 koni mechanicznych. Silniki europejskie były za to dostępne w wersjach 1.4, 1.5 oraz 1.6. Ich moc to poziom 88-131 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe zapewniały wysoką prędkość na poziomie nawet 195 km/h. Zużycie paliwa nie było wysokie (7,7-8,7 litra na 100 km).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda concerto?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda Concerto jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda Concerto. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt