Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda CRX

honda crx

Samochód marki Honda CRX jest samochodem zaliczanym do grona aut sportowych. Jest to auto o małych rozmiarach, które nie jest przeznaczone do wykorzystywania jako pojazd rodzinny. Cechą charakterystyczną prezentowanego auta są bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez auta sportowe startujące w wyścigach. Oczywiście opisywany model jest przystosowany do użytkowania w normalnym ruchu drogowym. Samochód ten był przeznaczony dla osób ceniących sobie pojazdy zapewniające agresywną i dynamiczną jazdę.


Prezentowany pojazd Honda CRX był produkowany w dwóch generacjach. Pierwsza z nich była wytwarzana w latach 1983-1987. Był to 3-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś. Moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne również były wersje z automatyczną skrzynią biegów posiadającą 4 biegi. Pojazd był napędzany przez silniki benzynowe o pojemności 1.3, 1.5 oraz 1.6 litra o mocy 71, 100 oraz 125 koni mechanicznych.


Drugą generację Hondy CRX produkowano od 1987 do 1992 roku. Jest to również wersja hatchback z 3 drzwiami. Posiadała ona również napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przez takie same skrzynie biegów, jak mechanizmy zastosowane w generacji pierwszej. Jeśli chodzi o silniki to stosowano wersje benzynowe o pojemności 1.6 litra. Pełna gama dostępnych silników oferuje moc generowaną na poziomie 91-150 koni mechanicznych. Taka moc w połączeniu z niską masą własną auta pozwala na generowanie bardzo dużych prędkości oraz na bardzo szybkie rozpędzanie się do 100 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda crx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda CRX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda CRX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt