Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda FR-V

honda fr-v

Honda FR-V to pojazd mechaniczny zaliczany do grona samochodów typu minivan. Opisywany model jest więc pojazdem charakteryzującym się przestronnym wnętrzem, dzięki któremu możliwe jest przewożenie 6 osób. Oznacza to, że prezentowany minivan może służyć jako samochód o charakterze rodzinnym. Bogate wyposażenie oraz układy i systemy zastosowane w tym modelu to elementy, które odpowiadają za zwiększenie poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy na krótkich i długich dystansach.


Opisywany samochód Honda FR-V był produkowany w latach 2005-2009 jako 5-drzwiowy minivan. Dzięki bardzo bogatemu wyposażeniu, jazda tym autem była nie tylko wygodna na długich dystansach, ale również zapewniała wysoki poziom bezpieczeństwa. Auto przeszło testy Euro NCAP i uzyskało 4 gwiazdki na 5 możliwych co jest dobrym wynikiem i potwierdza rodzinną charakterystykę pojazdu. W skład wyposażenia wchodziły elementy, takie jak elektryczne szyby i lusterka, poduszki powietrzne, systemy ABS, EBD i VSA, wspomaganie hamowania, klimatyzacja, alarm, a także tempomat. Jakość tych wszystkich elementów jest bardzo wysoka.


Prezentowane auto marki Honda FR-V posiadało napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przez skrzynie manualne posiadające 5 lub 6 przełożeń w zależności od wybranej wersji. Jeśli chodzi o napęd to w prezentowanym pojeździe zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.7 i 2.0 litra. Zapewniały one moc na poziomie 125 oraz 150 koni mechanicznych. Silnik wysokoprężny 2.2 litra zapewniał moc 140 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda fr-v?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda FR-V jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda FR-V. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt