Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda S 2000

honda s 2000

Japoński samochód osobowy znany pod nazwą Honda S2000 jest autem o charakterze sportowym. Jest to auto generujące osiągi podobne do tych generowanych w autach wyścigowych i rajdowych, jednak ze względu na bogate wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, auto tego typu może być bez żadnych problemów eksploatowane w normalnym ruchu drogowym. Jest to pojazd o nadwoziu roadster, w którym mogą zmieścić się maksymalnie dwie osoby. Został on stworzony dla osób samotnych oraz par, którym zależy na pojeździe umożliwiającym sportową, agresywną jazdę oraz pozwalającym na pokonywanie sporych odległości w krótkim czasie.


Prezentowany 2-drzwiowy kabriolet Honda S2000 był produkowany w latach 1999-2009. Auto dysponowało elektrycznie wspomaganym układem kierowniczym oraz wieloma innymi elementami wyposażenia i układami, które miały za zadanie zapewnić maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy nawet w przypadku osiągania bardzo wysokich prędkości. Dzięki nim auto prowadziło się pewnie i stabilnie, a siła i droga hamowania spełniała ogólno przyjęte normy.


Honda S2000 posiadała napęd na tylną oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń. W modelu tym zastosowano silniki VTEC o pojemności 2.0 oraz 2.4 litra, które generowały moc na poziomie 237-240 koni mechanicznych. Dzięki takim jednostkom napędowym pojazd był w stanie generować bardzo wysoką prędkość oraz charakteryzował się bardzo dobrym przyspieszeniem pozwalającym na jazdę w stylu agresywnym i sportowym.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda s 2000?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda S 2000 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda S 2000. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt