Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Honda Shuttle

honda shuttle

Pojazd znany na rynku pod nazwą Honda Shuttle to nic innego jak pojazd, który jest również znany pod inną nazwą Honda Odyssey. Po prostu wersja Shuttle została przygotowana dla potrzeb rynku europejskiego. Prezentowany samochód jest autem typu van produkowanym od 1994 roku. Jego ważną cechą charakterystyczną jest przestronne wnętrze, w którym można zmieścić nawet 7-8 osób. Oznacza to, że auto takie spełnia zadania pojazdu rodzinnego. Coraz częściej można obserwować komercyjny charakter tego samochodu. Jest on bowiem wykorzystywany przez wiele firm trudniących się transportem pasażerskim.


Prezentowany model samochodu Honda Shuttle jest produkowany od wielu lat. Przez cały okres produkcji powstało pięć generacji tego modelu. Wszelkie modernizacje obejmowały nie tylko wygląd zewnętrzny poprawiający stylizację samochodu, ale również elementy wyposażenia, a także rozwiązania technologiczne, które zapewniały zwiększenie poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Najnowsza, piąta generacja tego 5-drzwiowego minivana Honda Shuttle jest produkowana od 2013 roku. Model ten dysponował napędem na przednią oś. Oprócz tego dostępne były wersje z napędem na cztery koła, które zapewniały ochronę przed poślizgiem oraz wpływały pozytywnie na dynamikę jazdy. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiada skrzynia biegów w wersji manualnej, które posiada 7 przełożeń. Opisywany pojazd jest wyposażony w silnik o pojemności 2.4 litra. Jest to dynamiczna jednostka napędowa, która pozwala na generowanie bardzo dobrych osiągów nawet przy pełnym obciążeniu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda shuttle?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Honda Shuttle jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Honda Shuttle. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt