Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Carisma

 • Mitsubishi Carisma II (1999-2004)

  Mitsubishi Carisma II fajne autko z małym przebiegiem,sprowadzony

  3400
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  179000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  125 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Mitsubishi Carisma I (1995-1999)

  Mitsubishi Carisma I klima , alufelgi , 90 KM

  6900
  Rok produkcji:
  1997
  Przebieg:
  146022 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1597 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Mitsubishi Carisma to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany model jest pojazdem posiadającym przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie 5 osób. W związku z tą cechą prezentowane auto było użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Samochód taki posiadał sprzęt i technologie zapewniające komfortową, a także bezpieczną jazdę. Pojazd ten wyprodukowano z myślą o osobach, którym zależało na wysokiej jakości samochodzie dla siebie i swojej rodziny, który zapewniał zadowalające osiągi, dobre warunki jazdy oraz ekonomiczną eksploatację.


Opisywany samochód Mitsubishi Carisma był produkowany w latach 1995-2004 jako 5-drzwiowy liftback lub 4-drzwiowy sedan. W takim aucie zastosowano nowoczesne wyposażenie, którego zadaniem było poprawianie poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. Sprzęt taki charakteryzował się wysoką jakością wykonania, dzięki której w doskonały sposób spełniał postawione przed nim zadania. W 1999 roku przeprowadzono gruntowną modernizację obejmującą wygląd na zewnątrz, wewnątrz oraz zastosowane technologie.


Samochód znany pod nazwą Mitsubishi Carisma to pojazd, który posiadał 4-biegową skrzynię automatyczną lub 5-biegową przekładnię manualną odpowiadającą za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to prezentowany pojazd dysponował silnikami 1.3-1.9 litra o mocy 82-115 koni mechanicznych. Dzięki temu prezentowany pojazd był dostępny w bardziej ekonomicznej lub bardziej dynamicznej wersji.

Polska

Mitsubishi Carisma - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Carisma w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt