Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Grandis

 • Mitsubishi Grandis

  Mitsubishi Grandis SERWISOWANY , DIESEL , 136 KM

  20500
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  285000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  1968 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Model samochodu osobowego znany pod nazwą Mitsubishi Grandis to auto dostępne na rynku motoryzacyjnym jako samochód o nadwoziu van. Jest to pojazd, w którym istnieje możliwość przewożenia 4-7 osób. W związku z tym prezentowane auto może spełniać zadania pojazdu o charakterze rodzinnym. Został on zaprojektowany z myślą o większych rodzinach, którym zależy na środku transportu zapewniającym bardzo wysoki poziom wygody, a także bezpieczeństwa na krótszych oraz dłuższych dystansach. Warto dodać, że prezentowane auto było również często użytkowane jako taksówka lub pojazd firm zajmujących się krajowym, a także międzynarodowym transportem pasażerskim.


Opisywany samochód Mitsubishi Grandis jest więc modelem posiadającym bardzo solidną konstrukcję, która jest w stanie utrzymać obciążenia generowane przez dużą liczbę osób oraz ich bagaże. Oprócz tego opisywany pojazd jest samochodem, który charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i inne problemy. Bogate wyposażenie zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa, dzięki któremu model ten idealnie wywiązuje się ze swoich zadań pojazdu o charakterze rodzinnym.


Prezentowany pojazd Mitsubishi Grandis był produkowany w latach 2003-2011 jako auto o nadwoziu van. Samochód ten dysponował napędem na przednią oś. Silniki dostępne w ramach tego modelu były zróżnicowane. Jednostka 2.4 litra zapewniała moc 165 koni mechanicznych, a dwa silniki 2.0 litra generowały moc na poziomie 136 lub 140 koni mechanicznych. Dzięki takim rozwiązaniom pojazd był w stanie dynamicznie pokonywać nawet długie trasy.

Polska

Mitsubishi Grandis - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Grandis w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt