Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Eclipse

 • Mitsubishi Eclipse I (1990-1995)

  Mitsubishi Eclipse I 150 KM , bezwypadkowy , stan bardzo dobry

  5900
  Rok produkcji:
  1992
  Przebieg:
  228004 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1999 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Mitsubishi Eclipse jest samochodem osobowym zaliczonym do grona pojazdów o charakterze sportowym. Oznacza to, że prezentowany model dysponował jednostkami napędowymi, wyposażeniem oraz technologiami, dzięki którym możliwe było generowanie osiągów podobnych do tych, które można spotkać w autach biorących udział w wyścigach oraz rajdach samochodowych. Pojazd ten posiada ograniczone miejsce dla czterech osób, więc nie jest wskazane użytkowanie go w formie samochodu rodzinnego. Auto zostało zaprojektowane głównie z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie najwyższej jakości auta, które jest w stanie zapewnić możliwość dynamicznej, agresywnej jazdy.


Opisywany model  Mitsubishi Eclipse był produkowany w latach 1989-2011 i przez cały ten okres powstało wiele różnych generacji tego pojazdu. Dzięki licznym modernizacjom auto takie było stale dostosowywane do zwiększających się wymagań obowiązujących w branży motoryzacyjnej. W każdej wersji zmieniano wygląd, wyposażenie wnętrza oraz stosowano zmodernizowane jednostki napędowe. Każda nowa generacja to pojazd, który posiadał coraz lepszą jakość oraz był coraz bardziej dynamiczny.


Czwarta, ostatnia generacja opisywanego modelu Mitsubishi Eclipse była wytwarzana od 2006 do 2011 roku. Model ten był pojazdem dostępnym jako 2-drzwiowy kabriolet lub 3-drzwiowy hatchback. Auto takie posiadało napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 4 lub 5-biegowej skrzyni automatycznej. Dostępne były też wersje z manualnymi skrzyniami biegów posiadającymi 5 lub 6 przełożeń. Jeśli chodzi o wyposażenie to dostępnych było kilka wersji o mniejszym lub większym bogactwie wyposażenia. Silniki 2.4 i 3.8 litra zapewniały moc na poziomie 162 oraz 263 koni mechanicznych.

Polska

Mitsubishi Eclipse - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Eclipse w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt