Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Lancer Evolution

Samochodód osobowy

Mitsubishi Lancer Evolution IX to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowych. Jest to model dysponujący najnowszymi technologiami, dzięki którym auto jest w stanie generować osiągi charakterystyczne dla samochodów ścigających się na torach wyścigowych oraz trasach rajdowych. Oczywiście auto takie jest przystosowane do normalnego użytkowania w ruchu drogowym dzięki wykorzystaniu w nim wielu innowacyjnych technologii zapewniających wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Oczywiście pojazd ten posiada ograniczone wnętrze, więc korzystanie z niego jako z auta rodzinnego jest niepraktyczne i raczej niemożliwe. Mitsubishi Lancer Evolution IX  został  stworzony głównie z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość bardzo agresywnej jazdy zbliżonej do stylu wyścigowego.


Jeśli chodzi o wyposażenie to skupiono się przede wszystkim na pakietach odpowiadających za poprawienie osiągów tego modelu. Oczywiście dostępne były również liczne urządzenia i systemy, bez których bezpieczna i komfortowa jazda z dużą prędkością byłaby niemożliwa, a auto nie zostałoby dopuszczone do normalnego ruchu drogowego.


Prezentowany samochód Mitsubishi Lancer Evolution IX produkowano w latach 2005-2008 jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Pojazd ten dysponował napędem na cztery koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Opisywane auto wyposażono w silniki 2.0 litra Turbo, które posiadały moc na poziomie 280-395 koni mechanicznych. Pozwalało to na przyspieszanie do 100 km/h w czasie 3,8-5,7 sekund i zapewnienie odpowiedniej dynamiki samochodu.

Polska

Mitsubishi Lancer Evolution - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Lancer Evolution w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt