Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi L200

 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 4x4 , jak nowy , niski przebieg

  116900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  1700 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  181 KM
  Poj. silnika:
  2400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Mitsubishi L200 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu pickup. Jest to model posiadający ograniczoną przestrzeń dla pasażerów (możliwe jest przewożenie 4 osób), więc jego zadaniem nie jest służenie swoim użytkownikom jako pojazd o charakterze rodzinnym. O wiele ważniejszą cechą tego samochodu jest tylna przestrzeń otwarta przeznaczona do przewożenia różnorodnych towarów o zróżnicowanej masie, a także gabarytach. Samochód taki został więc wyprodukowany z myślą o użytkownikach prywatnych poszukujących auta stanowiącego połączenie pojazdu osobowego z samochodem o charakterze dostawczym. Oprócz tego model taki w wersji pickup jest wykorzystywany przez małe i średnie firmy szukające niewielkiego samochodu odpowiadającego za transport materiałów, narzędzi lub innych elementów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.


Bardzo ważną cechą wszystkich wersji wchodzących w skład modelu Mitsubishi L200 jest wzmocniona konstrukcja, dzięki której można wydajnie i bezawaryjnie przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki o nietypowych kształtach. Samochód ten jest produkowany od 1978 roku i każda nowa generacja wprowadzała innowacje zwiększające jakość, komfort i bezpieczeństwo tego auta.


Aktualnie od 2006 roku produkowana jest piąta generacja  modelu Mitsubishi L200 . W skład jej wyposażenia wchodzą różne elementy, takie jak ABS, klimatyzacja, poduszki powietrzne oraz wiele innych rodzajów sprzętu. Samochody takie wyposażone są w silniki wysokoprężne o pojemności 2.5 oraz 3.2 litra, które zapewniają moc 136-160 koni mechanicznych.

Polska

Mitsubishi L200 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi L200 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt