Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Montero

 • Mitsubishi Montero

  Mitsubishi Montero Bezwypadkowy, tempomat ,hak

  21500
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  132000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  237 KM
  Poj. silnika:
  3800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym jako Mitsubishi Montero to auto o charakterze terenowym. Pojazd ten dysponuje bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie nawet 7 osób. Dzięki temu auto tego rodzaju może być użytkowane jako pojazd rodzinny, który zapewnia komfortowe warunki swoim wszystkim użytkownikom na krótkich oraz dalszych dystansach. Jest to więc idealny przykład rodzinnego modelu typu SUV, który nie tylko radzi sobie bardzo dobrze na trasach asfaltowych, ale również na drogach polnych i trasach terenowych.


Opisywane auto Mitsubishi Montero jest produkowane od 1982 roku. Przez cały ten czas powstały cztery generacje tego modelu, które charakteryzowały się wzmocnioną konstrukcją przystosowaną do przewożenia dużej liczby osób, a także przystosowaną do utrzymywania przeciążeń związanych z jazdą w trudnych warunkach terenowych. Warto również wspomnieć o bogatym wyposażeniu odpowiadającym za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy niezależnie od tego czy auto jedzie po szosie, dziurawej drodze, drodze polnej albo trasie terenowej.


Od 2006 roku produkowana jest najnowsza, czwarta generacja modelu Mitsubishi Montero. Samochód ten jest dostępny w wersji SUV z 3 lub 5 drzwiami. Dostępnych jest kilka wersji wyposażeniowych tej generacji, które obejmują nowoczesny sprzęt przystosowany do zapewniania jak najwyższego stopnia komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Silnik V6 o pojemności 3.8 litra generuje moc na poziomie 250 koni mechanicznych.

Polska

Mitsubishi Montero - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Montero w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt