Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Space Runner

 • Mitsubishi Space Runner

  Mitsubishi Space Runner Sprzedam

  2200
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  133000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  2400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Mitsubishi Space Runner

  Mitsubishi Space Runner MINIVAN , 140 KM , SZYBERDACH

  7400
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  125000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Mitsubishi Space Runner jest autem zaliczanym do segmentu pojazdów typu minivan. Auto takie charakteryzuje się więc przestronnym wnętrzem pomimo posiadania małych rozmiarów jak na auto takiej klasy. W związku z tym atutem, w opisywanym samochodzie istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto było samochodem o charakterze rodzinnym. Pojazd ten zapewniał bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy.


Prezentowane auto Mitsubishi Space Runner było produkowane w latach 1991-1998 jako generacja pierwsza tego modelu. Samochód ten charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymanie dużego obciążenia generowanego przez 5 osób. Kolejnym atutem był przestronny bagażnik oraz ogólna duża ładowność samochodu. Był to pojazd rodzinny, więc zastosowano w nim wiele rozwiązań technologicznych i elementów wyposażenia odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu wygody, a także bezpieczeństwa jazdy. Auto posiadało napęd na przód lub na cztery koła, na który moc była przenoszona przez 5 lub 6-biegową skrzynię manualną oraz 4-biegową przekładnię automatyczną. Silnik 1.8 litra zapewniał moc na poziomie 122 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Mitsubishi Space Runner była produkowana w latach 1999-2003. Auto posiadało takie same cechy jakościowe, jak w przypadku generacji pierwszej. Zastosowano również pewne innowacje. Opisywany model posiadał taki sam rodzaj napędu oraz mechanizmów odpowiedzialnych za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silnik 1.8 litra był mocniejszy w porównaniu z generacją pierwszą i generował on moc 142 koni mechanicznych.

Polska

Mitsubishi Space Runner - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Space Runner w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt