Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Space Gear

 • Mitsubishi Space Gear

  Mitsubishi Space Gear z Niemiec , serwisowany , 1.4

  4900
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  247000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd znany pod nazwą Mitsubishi Space Gear to samochodów zaliczany do grona aut o charakterze dostawczym oraz osobowych vanów. Model ten w wersji dostawczej zapewnia miejsce dla 2 osób oraz dysponuje przestronną przestrzenią bagażową, która umożliwia przewożenie wielu dużych ładunków o sporej masie, a także nietypowych gabarytach. Jeśli chodzi o wersję osobową to pozwala ona na zapewnienie komfortowych, a także bezpiecznych warunków jazdy dla nawet 9 osób. W związku z takimi cechami, samochód taki był i jest nadal wykorzystywany przez firmy, których działalność jest powiązana z przewozem towarów oraz pasażerów na różnych dystansach. Wykorzystanie prywatne tego auta jest rzadsze od użytkowania komercyjnego.


Bardzo ważną cechą  auta Mitsubishi Space Gear produkowanego w latach 1994-2007 jest fakt, że pojazd ten charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej samochód ten był w stanie przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki, a także dużą liczbę osób bez problemu z dynamiką jazdy, stabilnością oraz brakiem odporności na przeciążenia. Wyposażenie zastosowane w prezentowanym modelu zapewniało komfort i bezpieczeństwo podróży.


Opisywane auto Mitsubishi Space Gear dysponowało napędem na tylną oś lub bardziej dynamiczną wersją na cztery koła. Moc była przenoszona na taki układ przy pomocy 4-biegowych skrzyń automatycznych lub 5-biegowych przekładni w wersji manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0, 2.4 oraz 3.0 litra zapewniały moc na poziomie 113-185 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki dieslowskie to posiadały one pojemność 2.5 i 2.8 litra oraz moc 99-140 koni mechanicznych.

Polska

Mitsubishi Space Gear - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Space Gear w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt