Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mitsubishi Galant

 • Mitsubishi Galant VIII (1996-2006)

  Mitsubishi Galant VIII z Niemiec , bezwypadkowy , 150 KM

  8999
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  156452 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  2400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto osobowe istniejące na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mitsubishi Galant jest samochodem zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej, a niektóre z nich są zaliczane do grona aut typu premium. Oznacza to, że jedną z ważniejszych cech charakteryzujących ten model jest fakt, że auto takie posiada bardzo przestronne i dobrze wyposażone wnętrze. Dzięki takiemu atutowi auto takie jest w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Kolejnym ważnym atutem jest fakt, że pojazd ten może być użytkowany jako auto rodzinne przeznaczone na dalsze dystanse. Pojazd został stworzony z myślą o bogatszych użytkownikach, a także o osobach posiadających mniej zasobne portfele, którym zależy na wejściu w posiadanie auta zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla siebie oraz swojej rodziny.


Prezentowane auto Mitsubishi Galant było produkowane w latach 1969-2012. Przez cały ten czas powstało 9 generacji opisywanego samochodu. Model ten był wytwarzany w wersji sedan, liftback oraz kombi. Liczne modernizacje sprawiały, że każda z generacji charakteryzowała się bardzo wysoką jakością, dużą trwałością, dynamiką, a także spełniał rygorystyczne wymagania obowiązujące na rynku.


Ostatnia, dziewiąta generacja opisywanego Mitsubishi Galant  była produkowana w latach 2004-2012. Był to 4-drzwiowy sedan, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadały skrzynie automatyczne z 4 biegami lub przekładnie półautomatyczne dysponujące 4 lub 5 przełożeniami. Silniki o pojemności 2.4 oraz 3.8 litra zapewniały bardzo dobre osiągi.

Polska

Mitsubishi Galant - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mitsubishi Galant w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt