Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 2000 do 15900

Jaka jest historia marki mitsubishi colt?

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Mitsubishi Colt to pojazd zaliczany do grona aut klasy C. Jest to więc auto charakteryzujące się zwartą, kompaktową konstrukcją, pomimo której w pojeździe możliwe jest względnie komfortowe oraz bezpieczne przewożenie 5 osób. Oprócz tego auto takie posiada umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową i dzięki temu może być użytkowane jako pojazd rodzinny przeznaczony do dalekich podróży. Warto również dodać, że opisywany samochód jest modelem auta, które posiada w sobie wiele cech pojazdu o charakterze miejskim - mały rozmiar, zwrotność, ekonomiczny charakter, itp.


Prezentowany samochód Mitsubishi Colt był produkowany w latach 1978-2012. Pierwsza generacja zaliczana była do segmentu, czyli był to typowy miejski pojazd subkompaktowy. Dopiero dalsze generacje były produkowane w ramach klasy C. Przez cały okres produkcji powstało aż sześć generacji prezentowanego modelu. Różniły się one wyglądem zewnętrznym, wielkością, projektem wnętrza, zastosowanym wyposażeniem, a także wykorzystanymi technologiami.


Szósta generacja modelu znanego pod nazwą Mitsubishi Colt była produkowana w latach 2004-2012. Samochód ten pozwalał na przewożenie 5 osób oraz posiadał zbiornik paliwa o pojemności 47 litrów. Opisywany model dysponował napędem na przednią oś. Jeśli chodzi o silniki to w samochodzie tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.1-1.5 litra. Generowały one moc na poziomie 55-110 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna aut wyposażonych w takie silniki stała na poziomie 165-210 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi colt?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Colt jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Colt. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi Colt
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt