Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 5900 do 5900

Jaka jest historia marki mitsubishi eclipse?

Samochód osobowy marki Mitsubishi Eclipse jest samochodem osobowym zaliczonym do grona pojazdów o charakterze sportowym. Oznacza to, że prezentowany model dysponował jednostkami napędowymi, wyposażeniem oraz technologiami, dzięki którym możliwe było generowanie osiągów podobnych do tych, które można spotkać w autach biorących udział w wyścigach oraz rajdach samochodowych. Pojazd ten posiada ograniczone miejsce dla czterech osób, więc nie jest wskazane użytkowanie go w formie samochodu rodzinnego. Auto zostało zaprojektowane głównie z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie najwyższej jakości auta, które jest w stanie zapewnić możliwość dynamicznej, agresywnej jazdy.


Opisywany model  Mitsubishi Eclipse był produkowany w latach 1989-2011 i przez cały ten okres powstało wiele różnych generacji tego pojazdu. Dzięki licznym modernizacjom auto takie było stale dostosowywane do zwiększających się wymagań obowiązujących w branży motoryzacyjnej. W każdej wersji zmieniano wygląd, wyposażenie wnętrza oraz stosowano zmodernizowane jednostki napędowe. Każda nowa generacja to pojazd, który posiadał coraz lepszą jakość oraz był coraz bardziej dynamiczny.


Czwarta, ostatnia generacja opisywanego modelu Mitsubishi Eclipse była wytwarzana od 2006 do 2011 roku. Model ten był pojazdem dostępnym jako 2-drzwiowy kabriolet lub 3-drzwiowy hatchback. Auto takie posiadało napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 4 lub 5-biegowej skrzyni automatycznej. Dostępne były też wersje z manualnymi skrzyniami biegów posiadającymi 5 lub 6 przełożeń. Jeśli chodzi o wyposażenie to dostępnych było kilka wersji o mniejszym lub większym bogactwie wyposażenia. Silniki 2.4 i 3.8 litra zapewniały moc na poziomie 162 oraz 263 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi eclipse?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Eclipse jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Eclipse. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi Eclipse
Ocena marki: 4.8138 na 5 W oparciu o 138 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt