Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mitsubishi Galant

mitsubishi galant

Auto osobowe istniejące na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mitsubishi Galant jest samochodem zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej, a niektóre z nich są zaliczane do grona aut typu premium. Oznacza to, że jedną z ważniejszych cech charakteryzujących ten model jest fakt, że auto takie posiada bardzo przestronne i dobrze wyposażone wnętrze. Dzięki takiemu atutowi auto takie jest w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Kolejnym ważnym atutem jest fakt, że pojazd ten może być użytkowany jako auto rodzinne przeznaczone na dalsze dystanse. Pojazd został stworzony z myślą o bogatszych użytkownikach, a także o osobach posiadających mniej zasobne portfele, którym zależy na wejściu w posiadanie auta zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla siebie oraz swojej rodziny.


Prezentowane auto Mitsubishi Galant było produkowane w latach 1969-2012. Przez cały ten czas powstało 9 generacji opisywanego samochodu. Model ten był wytwarzany w wersji sedan, liftback oraz kombi. Liczne modernizacje sprawiały, że każda z generacji charakteryzowała się bardzo wysoką jakością, dużą trwałością, dynamiką, a także spełniał rygorystyczne wymagania obowiązujące na rynku.


Ostatnia, dziewiąta generacja opisywanego Mitsubishi Galant  była produkowana w latach 2004-2012. Był to 4-drzwiowy sedan, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadały skrzynie automatyczne z 4 biegami lub przekładnie półautomatyczne dysponujące 4 lub 5 przełożeniami. Silniki o pojemności 2.4 oraz 3.8 litra zapewniały bardzo dobre osiągi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi galant?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Galant jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Galant. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt