Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mitsubishi L200

mitsubishi l200

Mitsubishi L200 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu pickup. Jest to model posiadający ograniczoną przestrzeń dla pasażerów (możliwe jest przewożenie 4 osób), więc jego zadaniem nie jest służenie swoim użytkownikom jako pojazd o charakterze rodzinnym. O wiele ważniejszą cechą tego samochodu jest tylna przestrzeń otwarta przeznaczona do przewożenia różnorodnych towarów o zróżnicowanej masie, a także gabarytach. Samochód taki został więc wyprodukowany z myślą o użytkownikach prywatnych poszukujących auta stanowiącego połączenie pojazdu osobowego z samochodem o charakterze dostawczym. Oprócz tego model taki w wersji pickup jest wykorzystywany przez małe i średnie firmy szukające niewielkiego samochodu odpowiadającego za transport materiałów, narzędzi lub innych elementów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.


Bardzo ważną cechą wszystkich wersji wchodzących w skład modelu Mitsubishi L200 jest wzmocniona konstrukcja, dzięki której można wydajnie i bezawaryjnie przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki o nietypowych kształtach. Samochód ten jest produkowany od 1978 roku i każda nowa generacja wprowadzała innowacje zwiększające jakość, komfort i bezpieczeństwo tego auta.


Aktualnie od 2006 roku produkowana jest piąta generacja  modelu Mitsubishi L200 . W skład jej wyposażenia wchodzą różne elementy, takie jak ABS, klimatyzacja, poduszki powietrzne oraz wiele innych rodzajów sprzętu. Samochody takie wyposażone są w silniki wysokoprężne o pojemności 2.5 oraz 3.2 litra, które zapewniają moc 136-160 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi l200?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi L200 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi L200. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt