Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mitsubishi Lancer

mitsubishi lancer

Mitsubishi Lancer to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze kompaktowym. Jest to więc auto, które posiada dość zwartą konstrukcję, ale mimo to umożliwia w miarę komfortowe przewożenie 5 osób na dłuższych dystansach. Dzięki temu może to być samochód rodzinny przeznaczony na dalsze wypady. Oprócz tego opisywany pojazd spełnia wiele zadań związanych z jazdą miejską, ponieważ jest zwrotny, dynamiczni i w miarę oszczędny. Dzięki temu może być również użytkowany przez ludzi poszukujących środka transportu zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, itp. Ogólnie można stwierdzić, że auto takie zostało wyprodukowane z myślą o ludziach poszukujących samochodu o charakterze wielofunkcyjnym.


Opisywany model Mitsubishi Lancer jest produkowany od 1973 roku. Przez ten cały czas powstało 10 generacji tego auta. Wszystkie te wersje charakteryzują się dynamiką oraz solidnością wykonania. Oczywiście każda generacja wnosiła nowe technologie i rozwiązania, dzięki którym model ten stale spełniał rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz był zgodny z najwyższymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Aktualnie od 2007 roku produkowana jest dziesiąta generacja prezentowanego samochodu Mitsubishi Lancer. Model ten jest dostępny jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback. Posiada on napęd na przednią lub obie osie, a moc jest na niego przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5-biegowej przekładni manualnej. Silniki 1.5-2.4 litra (w tym 1.8 i 2.0 diesel) zapewniają moc w zakresie 109-295 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi lancer?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Lancer jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Lancer. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt