Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mitsubishi Montero

mitsubishi montero

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym jako Mitsubishi Montero to auto o charakterze terenowym. Pojazd ten dysponuje bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie nawet 7 osób. Dzięki temu auto tego rodzaju może być użytkowane jako pojazd rodzinny, który zapewnia komfortowe warunki swoim wszystkim użytkownikom na krótkich oraz dalszych dystansach. Jest to więc idealny przykład rodzinnego modelu typu SUV, który nie tylko radzi sobie bardzo dobrze na trasach asfaltowych, ale również na drogach polnych i trasach terenowych.


Opisywane auto Mitsubishi Montero jest produkowane od 1982 roku. Przez cały ten czas powstały cztery generacje tego modelu, które charakteryzowały się wzmocnioną konstrukcją przystosowaną do przewożenia dużej liczby osób, a także przystosowaną do utrzymywania przeciążeń związanych z jazdą w trudnych warunkach terenowych. Warto również wspomnieć o bogatym wyposażeniu odpowiadającym za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy niezależnie od tego czy auto jedzie po szosie, dziurawej drodze, drodze polnej albo trasie terenowej.


Od 2006 roku produkowana jest najnowsza, czwarta generacja modelu Mitsubishi Montero. Samochód ten jest dostępny w wersji SUV z 3 lub 5 drzwiami. Dostępnych jest kilka wersji wyposażeniowych tej generacji, które obejmują nowoczesny sprzęt przystosowany do zapewniania jak najwyższego stopnia komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Silnik V6 o pojemności 3.8 litra generuje moc na poziomie 250 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi montero?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Montero jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Montero. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt