Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 15999 do 135990

Jaka jest historia marki mitsubishi outlander?

Mitsubishi Outlander to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwany SUV charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, dzięki któremu możliwe jest komfortowe, a także bezpieczne przewożenie 5-7 osób. Oznacza to, że opisywane auto może być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Auto zostało wyprodukowane przede wszystkim z myślą o dużych rodzinach, którym zależy na bardzo dobrych warunkach jazdy związanych z wysokim poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Warto dodać, że opisywane auto jest samochodem radzącym sobie również bardzo dobrze w warunkach terenowych, więc jest to pojazd idealny dla osób zainteresowanych wejściem w posiadanie auta wielofunkcyjnego.


Samochód Mitsubishi Outlander  jest produkowany od 2001 roku. Przez cały okres produkcji powstały trzy generacje różniące się od siebie wielkością, wyglądem zewnętrznym, wyposażeniem wnętrza oraz wieloma innymi cechami. Wszystkie stosowane modernizacje to atuty, dzięki którym samochód ten spełniał rosnące oczekiwania użytkowników oraz wymagania jakościowe obowiązujące na rynku.


Aktualnie od 2012 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu Mitsubishi Outlander. Jest to 5-drzwiowy SUV dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych obejmujących różne rodzaje urządzeń oraz systemów wpływających na komfort, a także bezpieczeństwo jazdy. Opisywany pojazd posiada napęd na przednią oś, ale dostępne są wersje z bardziej terenowym napędem na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ przy użyciu 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne są również wersje ze skrzynią automatyczną posiadającą 6 przełożeń. Silniki 2.0 (benzyna) oraz 2.2 litra (diesel) zapewniają moc 150 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi outlander?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Outlander jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Outlander. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Mitsubishi Outlander
Ocena marki: 4.8140 na 5 W oparciu o 140 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt